UWAGA!

Ogłaszamy wyniki konkursu fotograficznego „RODZINNA CHOINKA".

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pod nazwą "RODZINNA CHOINKA" został rozstrzygnięty!

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Otrzymaliśmy 19 fotografii, spośród których komisja konkursowa po burzliwych obradach postanowiła nagrodzić 5 z nich.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, a osobom nagrodzonym jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY!

Oto nagrodzone osoby:

1. Anna Dubowik

choinka

2. Marlena Żmuda-Zając

3. Ewelina Mitruś

4. Hanna Baran

5. Karolina Bilczuk

kolorowa choinka stojąca w pokoju

Pozostałe, przepiękne prace publikujemy na naszym fanpage Facebook.

Regulamin konkursu fotograficznego „RODZINNA CHOINKA”

I. Informacje podstawowe

1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Piaskach.

II. Zasady uczestnictwa w konkursie

1. Konkurs pod tytułem „RODZINNA CHOINKA” ma na celu wyłonienie najciekawszej zdaniem jury fotografii choinki.

2.W konkursie udział mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Gminy Piaski.

1. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedną fotografię.
  2. W treści maila należy wpisać imię, nazwisko i numer telefonu autora zdjęcia wraz z dopiskiem: (Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęcia do celów konkursowych).
  3. Zdjęcia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Zdjęcia należy nadsyłać w terminie od 28.12.2022 do 14.01.2023.

II. Dane osobowe czytelników

1. Przesyłając zdjęcie użytkownik oświadcza, że ma pełne prawo do dysponowania zdjęciem oraz, że wyraża zgodę na publikację zdjęcia na portalu społecznościowym FB.
  2. Udział w konkursie skutkuje wyrażeniem przez osoby wysyłające zdjęcie, zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

Kontakt: Miejska Biblioteka Publiczna w Piaskach, tel. 81 58 21 167.

IV. Wybór zwycięzców

1.Wyboru najładniejszej choinki dokonuje jury

2.Rozstrzygnięcie konkursu  21.01.2023.

3.Zwycięzca zostanie ogłoszony na Facebooku.

V. Przekazanie nagrody

1. Odbiór nagród nastąpi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piaskach.

VI. Odpowiedzialność organizatora

1. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na profilu społecznościowym biblioteki Facebooku.

Miejska Biblioteka Publiczna w Piaskach otrzymała w 2023 roku dotację w wysokości 10 768,00 zł.

Dofinansowano nas ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 dzięki "dofinansowaniu dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

© Wszelkie prawa zastrzeżone, Miejska Biblioteka Publiczna w Piaskach.