Drodzy Czytelnicy !!!

Informujemy, że wypożyczalnie księgozbioru w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piaskach i jej filiach: Gardzienicach, Woli Piaseckiej i Kawęczynie zostaną otwarte dla Czytelników po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.

Pojawiły się informacje, że od 4 maja biblioteki mogą być otwierane. Nie oznacza to jednak, że już od poniedziałku, 4 maja, będziemy mogli zaprosić Was do siebie.Zanim to nastąpi, musimy wszystko przygotować zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Decyzję o otwarciu biblioteki podejmiemy w porozumieniu z organizatorem po konsultacji z sanepidem. Musimy wziąć pod uwagę liczbę użytkowników i warunki lokalowe, w tym wielkość pomieszczenia, w którym będą przebywali nasi czytelnicy i przystosować pomieszczenia od innej formuły obsługi.

DKK

Audiobooki