4 kwietnia odbył się II Gminny Przegląd Teatralny pod honorowym patronatem Burmistrza Piask Pana Michała Cholewy. Organizatorami przeglądu byli: Miejsko- Gminne Przedszkole w Piaskach i Miejska Biblioteka Publiczna w Piaskach.W tym roku dzieci prezentowały baśnie Hansa Christiana Andersena. Na dużej scenie wystąpiło ponad 60 małych aktorów z pięciu grup teatralnych z następujących placówek: Miejsko- Gminnego Przedszkola w Piaskach, Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola "Bajka" z Woli Piaseckiej,oddziału przedszkolnego z Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdanie Kozic Górnych oraz oddziału przedszkolnego i klasy II "a" z Zespołu Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych. Każda z grup teatralnych otrzymała pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Piask. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy doskonałej gry aktorskiej.

DKK

Audiobooki